GündemManşet

İYİ Parti Sarıyer yeni ilçe binası kapılarını açıyor

İYİ Parti Sarıyer yeni ilçe binası kapılarını açıyor. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı; “Açılışımıza Sarıyerlileri bekliyoruz” dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – RUKİYE AY

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer’deki yeni ilçe binasının kapılarını görkemli bir programla açmaya hazırlanıyor. Sarıyer Gazetesi’ni, İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda misafir eden İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı Mustafa Yazıcı, Sarıyer’e yakışır bir ilçe binası ve dev İYİ Parti ilçe kadrosuyla çalışmalara hız verdiklerinin altını çizdi.

“Sarıyer İYİ olacak”

“Türkiye İYİ olacak” sloganıyla yola çıkan ve İstanbul’un tüm ilçelerinde çalışmalarını sürdüren İYİ Parti, Sarıyer’de yenilenen ilçe kadrosuyla ilerliyor. İlçenin çalışmalar ve Sarıyer’de kapılarını açmaya hazırlanan yeni ilçe binasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan yazıcı şöyle konuştu; “İYİ Parti Sarıyer İlçe, hak ettiği modern binasına kavuşuyor. Yeni ilçe binamız bu anlamda çok güzel oldu. Biz İYİ Parti olarak her zaman, Türkiye bir gün mutlaka iyi olacak diyoruz. Siyasette bir şeylerin değişebilmesi için, herkesin yaptığından farklı şeyler yapmak gerekiyor. Türkiye’de yaşayan her vatandaşın önce kendisine ve sonra çevresine karşı sorumlulukları var. Cehaletin yücelttiği, yolsuzlukların ayyuka çıktığı, adaletin ve ekonominin yerle bir olduğu ülkemde artık bu şekilde harekete geçmenin zamanının geldiğini düşünüyorum. Şunu öğrendim ki, niteliksizliğin örgütlenmesi, yanında nitelikliği tutmuyor. Biz nitelikli insanların yönetimlerin dışında kalmamalıyız. Ülkemizin İYİ olması için ümidimi hiçbir zaman yitirmedim. Daha adaletli, nezaketli, sağduyulu ve liyakatın önde olduğu, demokrasinin tüm kurallarının işleyeceği bir Türkiye için üstlendiğim bu görevde bugünden yarınlara var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğim. İYİ Parti Sarıyer yeni ilçe binamızın açılışı 29 Şubat Cumartesi günü, saat 15:00 – 17:00 arasında gerçekleşecek. Güçlü bir Türkiye’yi inşa etmek için, güçlü bir Sarıyer ile başlamak gerekir. Gelin bu hedefe hep birlikte el verelim.”

Mustafa Yazıcı kimdir?

1956 yılında Trabzon Çaykara’da doğdu. İlk ve orta eğitimini Uzungöl’de, lise eğitimini Zonguldak’ta dönem birincisi olarak tamamladı. DMMA Mühendislik Fakültesi Makine Mühendislik Bölümü’nden 1981 yılında mezun oldu. Aynı yıl askerlik görevini I. Ordu İnş. Emlak Daire Başkanlığı bünyesinde Işıklar Askeri Lisesi’nde kontrol Müh. olarak tamamladı. 1982-2009 yılları arasında başta Haydarpaşa GATA Hastanesi olmak üzere birçok askeri ve sivil inşaat işlerinde şantiye proje mühendisi, 1988-1990 yıllarında İGDAŞ firmasına şehir altyapı gaz dağıtım işleri üstlendi. 1990-1997 yılları arasında üretim sektöründe kurumsal bir şirkette mühendislik bölüm müdürlüğü görevini, 1997-1999 yılları arasında enerji şalt sistemleri alanında faaliyet gösteren bir şirkette Gn. Md. görevinde bulundu. 1999-2009 yılları arasında altyapı ve endüstriyel yapı üretimi yapan bir firmada yönetim kurulu üyesi ve fabrika müdürü görevlerini üstlendi, bu sürede birçok altyapı, üst yapı, demir-çelik, çimento, petrokimya, otomotiv sanayi projeleri yapımını üstlendim. 2009 yılından beri yurt içi ve yurt dışında altyapı ve endüstriyel sistemler inşa eden bir şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli, biri kız üç çocuk babası. Başta Karadeniz Vakfı olmak üzere, Ülke Politikaları Vakfı, TİAB Trabzon İş Adamları ve Bürokratları Derneği, THK Sarıyer Derneği gibi STK’larda kurucu-yönetici veya üye olarak faaliyet gösteriyor.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler