GündemManşet

Kayıp balıkçılar denizde trolle aranacak

Kilyos açıklarındaki kazada kaybolan balıkçıları, Sarıyerli balıkçılar 2 gün boyunca denizde trolle arayacaklar.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Kilyos açıklarında Rus bayraklı “GLARD 2” isimli tanker ile çarpıştıktan sonra batan balıkçı teknesinde kaybolan 2 balıkçıyı arama çalışmaları ekiplerin yoğun çalışmalarıyla sürüyor.

Kayıp balıkçıları arama çalışmalarına Sarıyerli balıkçılar da tekneleriyle katılacaklar. İçlerinde ölen balıkçıların ailelerinin de yer aldığı balıkçılar kayıp 2 balıkçı için seferber olacaklar.

2 GÜN BOYUNCA TROLLE ARAYACAKLAR

Sarıyer’de 50-60 balıkçı teknesi denizde trolle arama yapmak için 2 gün izin aldılar. Arama kurtarma çalışması yapan ekipler yerlerini 2 boyunca trolle arama çalışması yapmaları için balıkçılara bırakacaklar. Kayıp Yusuf Coşkun ve İlyas Domaç’ı bulma çalışmaları yapılacak. Sarıyerli tüm balıkçıları seferber eden kazada böyle bir arama çalışması yapılacak olması dikkat çekiyor.

Teknedeki 6 kişiden üçünün kurtulduğu geri kalan üç kişinin arama çalışmasında, üç çocuk babası Türkmenistan uyruklu Begench Ovliyagulivyev’un cesedi teknenin güvertesinde bulunmuştu. Sarıyerli balıkçılar Kilyos açıklarında 2 gün boyunca kayıp balıkçıları trolle arayacaklar.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler