GündemManşet

Kaymakam Mehmet Özer yerel basınla buluştu

Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, Sarıyer’in yerel basınıyla Vilayetler Evi’nde kahvaltıda buluştu. Özer, Sarıyer’de koronavirüsle mücadele çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiği yerel basın mensuplarından da görüş ve önerilerini aldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER/FOTO: RUKİYE AY

Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, Tarabya’daki Vilayetler Evi’nde yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltılı toplantıda Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu, Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Mahalle Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, İstinye Mahalle Muhtarı Recep Alkan, Kireçburnu Mahalle Muhtarı Çağlar Coşkun ve Sarıyer Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Derya Çekinmezer yer aldı.

“SARIYER GÜZEL BİR DAYANIŞMA SERGİLEDİ”

Sarıyer’de pandemiyle mücadele sürecinde mahalle mahalle sürdürdükleri çalışmalar hakkında bilgiler veren Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, sürecin devam ettiğini ve kurallara uyulması açısından gerekli hassasiyetin gösterilmesinin önemine vurgu yaptı. Sarıyer’in yerel gündemini yakından takip eden ve halkın sorunlarını takip eden yerel basının pandemi süreciyle ilgili görüşlerini alan Özer, “Sarıyer’de pandemi sürecinde herkes sahadaydı. Güzel bir dayanışma ve beraberlik örneği sergilendi. Yerel basınımız da gündemi takip ettiği için görüşleri benim için kıymetlidir. Sarıyer’imiz güzel bir ilçe olmasıyla birlikte hafta sonları ziyaretçilerin de uğrak yerleri arasında yer alıyor. Sahil, plaj, orman ve mesire alanlarımız kalabalık oluyor. Halkımızın gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyorum” diye konuştu.

SARIYER’DE NELER YAPILABİLİR?

Pandemi sürecinin devam ettiğini ifade eden Özer, yerel basınla Sarıyer ilçesi genelinde ne gibi uygulamalar yapılabileceğine dair fikir alışverişinde bulundu.

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Darüşşafaka Muhtarı Hüseyin Sarıuçak, Sarıyer için ne yapılabilirin konuşulduğu bu gibi toplantıların verimli olduğunu belirtti.

KAYMAKAM ÖZER GAZETEMİZİ KEYİFLE OKUDU

Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’yla sohbet etti. Sarıyer Gazetesi’ni okuyan Özer, özellikle Sarıyer esnafının sorunlarına yer verdiğimiz ve sokağın nabzını tuttuğumuz sokak röportajımızı keyifle okudu.

Oldukça samimi geçen kahvaltılı toplantı sonrasında toplu fotoğraf çekildi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu