GündemManşet

Kaymakam Özer’den Büyükdere’ye tam not

Koronavirüsle mücadele çalışmaları kapsamında Büyükdere esnafına denetim gerçekleştirildi. Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, hijyen kurallarına uymaları açısından esnafa tam not verdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

Koronavirüsle mücadele çalışmaları sürerken, denetimler de sıklaştırıldı. Büyükdere Mahallesi’nde gerçekleştirilen denetimde esnaf kurallara uyulması bakımından tam not aldı.

Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun ve Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı Büyükdere mahalle esnafını  ziyaret etti. Fırın, market, berber, balıkçı ve lokanta olmak üzere esnaf tek tek dolaşılarak koronavirüsle mücade için gereken kuralların uygulamada nasıl olduğu denetlendi.

Büyükdere esnafına yapılan denetim sırasında yoldan geçen  yolcu minibüslerini denetlendi. Yapılan programda covid-19 kapsamında sosyal mesafe ve hijyen gibi konulara da dikkat edildi.

Büyükdere esnafına yapılan ziyaretten Kaymakam Özer memnun kaldı. Düzen, hijyen ve temizliğe önem gösteren Büyükdere esnafına ve minibüs şoförlerine  teşekkür etti. Kaymakam Özer, bu düzende olduğumuz sürece ülke olarak çok kısa sürede bu hastalıktan kurtulabileceğimizi ifade etti.

BÜYÜKDERE MUHTARI ALİ YAZICI’YA ZİYARET

Büyükdere esnafına yapılan denetim ziyaretlerinin sona ermesinin ardından Sarıyer Kaymakamı Mehmet Özer ve Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun, Büyükdere Muhtarlığı’nda Ali Yazıcı’yı ziyaret etti. Mahallesinde yapılan denetim sırasında da yer alan Yazıcı, Özer ve Coşkun’u muhtarlığında misafir etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Yazıcı, koronavirüsle mücadele kapsamında Büyükdere esnafının gösterdiği hassasiyetin kendisini de çok memnun ettiğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu