GündemManşet

Kızılay Sarıyer’den gönüllülere teşekkür ziyareti

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi ekibi, yoğun geçen pandemi sürecinde kendilerine destek olan tüm gönüllerini ziyaret ederek Teşekkür Belgeleri'ni takdim etti.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi ekibi, Sarıyer’de yoğun geçen pandemi döneminde gerçekleştirdikleri çalışmalarda kendilerine destek olan tüm gönüllülerini ziyaret etmeye başladı. Bugün başlanılan ziyaretlerde Kızılay Sarıyer Şubesi’ne destek olan gönüllülerle hem sohbet edildi hem de bu süreçteki desteklerinden ötürü kendileri için hazırladıkları Teşekkür Belgeleri’ni takdim ettiler.

“EN BÜYÜK YARDIMCILARIMIZ GÖNÜLLÜLERİMİZDİ”

Gönüllülere gerçekleştirilen ziyaret programlarında Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi Koordinatörü Aslıhan Eğilmez, Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu ve Genç Kızılay Sarıyer İlçe Teşkilat Başkanı Umut Çakmak yer aldı. Kızılay Sarıyer’in pandemi sürecinde sahalarda aralıksız çalışmalar yapan ekibi “Bu süreçte çok yoğun çalışmalar gerçekleştirdik. Tüm Sarıyerliler de bunu gördü. Bunları yaparken de en büyük yardımcılarımız gönüllülerimizdi. Bugün ziyaretlerimizin startını verdik. Sarıyer’de pandemi sürecinde çalışmalarımıza gönüllü olan destek veren herkese Teşekkür Belgeleri’ni takdim ediyoruz” diye konuştular.

Kızılay’ın çalışmalarında gönüllü olarak yer alan muhtarlar ve Sarıyer’in esnafı bu ziyaretlerinden dolayı Kızılay Sarıyer Şubesi ekiplerine canı gönülden teşekkür ettiler. Ayrıca aldıkları Teşekkür Belgeleri’nin kendileri için çok değerli olduğunu ve bu çalışmalarda her zaman gönüllü olacaklarını da ifade ettiler. Bugün Bahçeköy Yenimahalle Muhtarı Erdoğan Kavraz’a, Bahçeköy Kemer Muhtarı Fulya Bayram’a, Bahçeköy Merkez Muhtarı Mehmet Sevinç’e, Ayazağa Muhtarı Mustafa Karaman’a ve Sarıyer’in sevilen esnaflarından Adnan Güven ile birlikte birçok esnafa, Mali Müşavir İlhan Bal’a Teşekkür Belgeleri takdim edildi. Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi’nin gönüllülere Teşekkür Belgeleri’ni vermek üzere bugün başlattıkları ziyaret programları önümüzdeki günlerde devam edecek.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu