GündemManşet

Kızılay’dan Kadıoğlu’na Teşekkür Belgesi

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, pandemi sürecinde yaptıkları çalışmalarda kendilerine verdiği desteklerden dolayı Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu'nu ziyaret ederek Teşekkür Belgesi'ni verdi. 

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, Sarıyer’de pandemi sürecinde yaptıkları çalışmalarda kendilerine gönüllü olarak destek olan isimlere ziyaretleri sürdürüyor. Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi Başkanı Fatih Türk, Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez ve Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu, Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’nu ziyaret etti.

Sarıyer İlçe Müftülüğü’nde gerçekleştirilen ziyaret programında, pandemi sürecinde Kızılay’ın yaptığı çalışmalara katkılarından ötürü Kadıoğlu’na Teşekkür Belgesi takdim edildi. Öte yandan pandemi süresince yapılan çalışmalar istişare edildi. Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, bu zorlu süreçte Sarıyer’de ortak uyumla çalışıldığını ve gönüllüler sayesinde çok güzel çalışmalar başardıklarını ifade etti. Oldukça samimi geçen ziyarette Sarıyer İlçe Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu, Kızılay’ı ekibini ve tüm gönüllüleri çalışmalarından dolayı kutlarken kendisi adına verilen Teşekkür Belgesi için de şükranlarını sundu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu