GündemManşet

Kızılay’dan Özcanlar’a Teşekkür Belgesi

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, pandemi sürecinde yaptıkları çalışmalarda kendilerine verdiği desteklerden ötürü Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar'ı makamında ziyaret ederek Teşekkür Belgesi'ni verdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar’ı makamında ziyaret etti. Programda Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi Başkanı Fatih Türk, Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez ve Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu yer aldı.

Türk Kızılay Sarıyer Şubesi Başkanı Fatih Türk, Sarıyer’de göreve yeni gelmiş olmasına rağmen pandemi sürecindeki çalışmalarda verdiği destek ve özellikle kan bağışı kampanyasında gösterdikleri özveri için Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar’a teşekkür etti. Öte yadan pandemi sürecinin devam ettiği ve okulların açılmasına az bir süre kaldığı bugünlerde ilçe için ne gibi çalışmalar yapılabileceği de istişare edildi.

Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcanlar’a Teşekkür Belgesi takdim edildi. Özcanlar, kendisi adına verdikleri Teşekkür Belgesi için şükranlarını sunarken Kızılay’ın Sarıyer’de sürdürdüğü tüm çalışmalarda başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu