GündemManşet

Kocataş Muhtarı’ndan mahallesine bayram ikramı

Kocataş Muhtarı Serdal Doğan, Ramazan Bayramı öncesinde mahallesindeki ihtiyaç sahibi komşuları ziyaret ederek sevindirdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER: RUKİYE AY

Kocataş Muhtarı Serdal Doğan, Ramazan Bayramı öncesinde mahallesindeki ihtiyaç sahibi komşuları ziyaret ederek sevindirdi.

Doğan, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların kapısını tek tek çaldı. Koronavirüsle mücadele sürecinde mahallesindeki vatandaşlara gece gündüz yardım ulaştıran Doğan, bayram öncesinde de Kocataş Muhtarlığı olarak çikolata ve kahveyle birlikte ihtiyaç sahibi komşularına da erzak yardımında bulundu.

“RAMAZAN BAYRAMI’MIZ SAĞLIK VE HUZURLA GEÇSİN”

Ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiği yardımlaşma ve dayanışma çalışmalarıyla dikkat çeken Kocataş Mahallesi’nin sevilen muhtarı Doğan, “Kocataş Mahalle Muhtarlığı olarak Ramazan Bayramı öncesi çikolatamız ve kahvemizle birlikte mahallemizde bulunan ihtiyaç sahibi komşularımızı ziyaret edip erzak yardımında bulunduk. Ben elimden herkesin yanında olmaya gayret gösteriyorum. Bu dayanışma çalışmalarımızda yanımda olan tüm gönüllü arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramı’nı sağlık ve huzurla geçirmeyi dilerim. Mahallemizdeki bu mutluluk dilerim ki artarak devam etsin” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir