GündemManşet

Kocataş’ta örnek yardım dağıtımı!

Kocataş'ta ihtiyaç sahibi ailelere, öğrencilerden anlamlı bir destek geldi. Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları yardım kolileri, Muhtar Serdal Doğan'ın koordinatörlüğünde ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı. Yardım dağıtımı sırasında öğrencilerle ihtiyaç sahipleri arasında duygu dolu anlar yaşandı.

SARİYERGAZETESİ.COM- BEKİR BATU

Sarıyer Kocataş Mahallesi çok anlamlı bir yardım dağıtımına sahne oldu. Sarıyer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri Bölümü öğrencilerinin kendi imkanlarıyla hazırladıkları yardım kolileri, mahalledeki ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ SEVİNDİRDİLER

Mahalledeki ihtiyaç sahibi kişiler Kocataş Muhtarlığı tarafından belirlendi. Muhtar Serdal Doğan öncülüğünde yapılan dağıtım çalışmasına hayırsever öğrenciler de katıldı. Sarıyer Belediyesi’nin muhtarlar için tahsis ettiği servis aracıyla yapılan dağıtım sırasında hayırsever öğrenciler ile ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında duygusal anlar da yaşandı. İhtiyaç sahibi vatandaşlar, öğrencilere bu duyarlılıkları için teşekkür etti.

MUHTAR SERDAL DOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

Sarıyerli öğrencilerin yaptıkları örnek yardım kampanyası nedeniyle kendilerine teşekkür eden Kocataş Muhtarı Serdal Doğan,” Yardımları belediyemizin muhtarlarımız için tahsis ettiği hizmet aracı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Bu çalışmada emeği geçen başta öğrencilerimiz olmak üzere, Okul Müdürümüz Sayın Meral Duyar’a, Müdür Yardımcımız Güler Tuna’ya, öğretmenlerimiz Seda Yılmaz ve Hülya Kale’ye, Sarıyer Belediye Meclis Üyemiz Sayın Nihal Yeşilbaş‘a mahallemiz adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler