GündemManşet

Marmaracık Kampı 2 milyon 267 bin liraya tadilat edilecek!

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait Rumeli Feneri'ndeki Marmaracık Gençlik Kampı, bakım ve onarıma alındı. 200 gün sürecek kamptaki bakım ve onarım ihalesini, Ahmet Tenşi isimli kişi 2 milyon 267 bin liraya kazandı.

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Sarıyer Rumeli Feneri’ndeki Marmaracık Kampını tadilata soktu. Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesindeki Marmaracık Gençlik Kampı Bakım Onarım İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile yapıldı. İhale kapsamında Marmaracık Kampı’nda; ” 1 adet kayıkhane binası inşaatı, bekçi kulübesi inşaatı, idari bina onarımı, kafeterya, spor salonu, kamelya, mendirek yapımı, oyun parkuru onarımı, 46 adet bungalov onarımı ile mekanik ve elektrik işleri” yapılması isteniyor. 13 Ağustos’ta yapılan ihaleyi Ahmet Tenşi isimli bir kişi kazandı. 2 milyon 267 bin liraya ihale edilen kamptaki bakım ve onarım çalışması 200 gün sürecek. Kamptaki çalışmanın 2021 yılının Nisan ayında tamamlanması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Rumeli Feneri’ndeki Marmaracık Kampı, uzun yıllar atıl durumda bırakılmış daha sonra da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne verilmişti. Kamp Gençlik Kampı olarak kullanılmaya başladıktan sonra Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlanmıştı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu