GündemManşet

Muhtarlardan hastane çağrısı

Sarıyer Merkez’de acil servisi kapatılan İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nin tüm bölümlerinin tam teşekküllü olarak yeniden açılması için Sarıyer’in muhtarları da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen eyleme destek verdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – ÖZEL HABER 

İsmail Akgün Devlet Hastanesi önünde bir araya gelen Sarıyer’in mahalle muhtarları “Acil servisimizi geri istiyoruz” pankartını açarak geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen eyleme destek verdi.

Hep bir ağızdan tepkilerini dile getiren muhtarlar, Sarıyer halkının hastaneye olan ihtiyacına bir kez daha dikkat çekerek tepkilerini ortaya koydular. Muhtarların hastane önünde bir araya gelerek gösterdikleri tepkiye Sarıyerli vatandaşlar da alkışlarla destek verdi.

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak, “Sarıyer halkı hastaneyi geri istiyor. Vatandaşlarımızın bu haklı taleplerinin her zaman yanındayız. Sarıyer’in mahalle muhtarlarının hepsi burada bu çağrıya bir kez daha kulak verilmesi için bir araya geldi. Artık vatandaşların çağrılarına kulak verilsin ve Sarıyer tam teşekküllü eski hastanesine yeniden kavuşsun. Acil durumlarda müdahale için acil servis faaliyet göstersin” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir