GündemManşet

Reşitpaşa’da asfalt yenileme çalışmaları sürüyor

Reşitpaşa'da Sarıyer Belediyesi ve İBB'nin ortak çalışmalarıyla sürdürülen asfalt yenileme çalışmaları sürüyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve CHP PM Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, Reşitpaşa'yı ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. 

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Reşitpaşa’da Sarıyer Belediyesi ve İBB’nin ortak çalışmalarıyla sürdürülen asfalt yenileme çalışmaları gece gündüz aralıksız sürüyor. Sokağa çıkma yasağının uygulandığı bugün de çalışmalar sürerken Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve CHP PM Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, Reşitpaşa’yı ziyaret etti. Çalışmaları yerinde inceleyen Genç ve Zeybek çalışan ekiplere kolaylıklar diledi.

Reşitpaşa’da devam eden asfalt kaplama çalışmalarını ekibiyle yerinde inceleyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i ve CHP İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek’i Reşitpaşa Muhtarı Engin Manav muhtarlıkta misafir etti.

“YAŞAM ALANLARIMIZ DAHA YAŞANABİLİR HALE GELİYOR”

Reşitpaşa mahallemizde Sarıyer Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Gökan Zeybek’e İBB Avrupa Yakası Yol Bakım Müdürü Murat Er, Müdür Yardımcısı Ekrem Yıldırım, Avrupa Yakası 3.Bölge Müdür Yardımcısı Yılmaz Uygun. Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Serdar Sarıoğlu, Reşitpaşa Muhtarımız Engin Manav, Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdür Yardımcısı Özgür Sütçü, CHP Reşitpaşa Mahalle Başkanı Muharrem Aygün, İmam Hüseyin Cemevi Başkanı Ferhat Yıldız, Vefa Grubu ve Reşitpaşa Mahalle sakinleri eşlik etti. Zeybek, “İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimizin uyumlu, halka hizmet odaklı çalışmaları ile yaşam alanlarımız daha yaşanılabilir hale geliyor. Belediye Başkanlarımızdan işçilerimize kadar herkesin eline, emeğine sağlık” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir