GündemManşet

Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde ne oluyor?

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Sarıakçalı'nın, izinden dönen Fen İşleri Müdürü Veysel Kahraman'ı 55 günlüğüne tekrar izne gönderip yerine Özgür Sütçü adında genç bir mühendisi koyması kafaları karıştırdı.

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürü Veysel Kahraman‘ın görevden alınması için düğmeye basıldığı iddia edildi. Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Sarıakçalı’ya bağlı Fen İşleri Müdürü Veysel Kahraman‘ın izinden dönmesine rağmen tekrar 55 günlüğüne izne gönderilmesi, yerine de genç bir mühendis olan Özgür Sütçü‘nün görevlendirilmesi kafaları karıştırdı. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan kaynaklar, “Serdar Sarıakçalı, Veysel Kahraman’ı görevden almak için düğmeye bastı. İzin bitiminde bu iş resmiyete dönüşecek. Fen İşleri’nde garip hesaplar yapılıyor. Yakında her şey ortaya çıkacak” diye konuştular.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Serdar beyin izine giden memur, işçi ve taşeronlara operasyon yapması zaten bir gelenek oldu. Arkadan iş yapma konusunda çok mahir olduğu su götürmez bir gerçek. Ama unutmasın bir gün yapana da yaparlar. Kul yapmazsa bile Allah yapar. Hep şunu söylerim Şükrü başkan kaybederse kraldan çok kralcılar yüzünden kaybedecek. Gemi hızla su alıyor. Ama galiba başkan daha aday olmayacak, o yüzden rahat galiba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu