GündemManşet

Sarıyer hastanesini istiyor!

Sarıyer Merkez'de hizmet veren İsmail Akgün Devlet Hastanesi'nin, acil bölümüyle birlikte poliklinik olarak hizmete devam etmesi Sarıyerlilerden tepki görmeye devam ediyor. Sarıyerliler tepki için bir araya gelecek.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Merkez’de kapatılan İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nin yeniden açılması için Sarıyerlilerin tepkileri her geçen gün artıyor. Şu anda acil bölümü hizmet veren hastanede, poliklinik düzeyinde tedavi görülebiliyor.

Sarıyer’de geçmiş dönemde belediye meclis üyeliği yapan ve halen Türkiye Meclis Üyeleri Birliği Sarıyer Bölge Temsilcisi olarak görev yapan Aysin Akyıldız Günen, Sarıyer Merkez Muhtarı Sinan Yüksel’le irlikte vatandaşların seslerini duyurmak adına çalışmalara başladıklarını söyledi.

GÜNEN’DEN SARIYERLİLERE ÇAĞRI

Sarıyer Gazetesi’ne değerlendirmelerde bulunan Günen; “Bir çok kurumun Sarıyer Merkez’den gitmesi Sarıyer’i terk edilniş bir görüntüye bürüdü. Yaşanan acil durumlarda Çayırbaşı’ndaki hastaneye yetişilmesinde olumsuzluklar yaşanabiliyor. Sarıyerliler yıllardır hizmet veren İsmail Akgün Devlet Hastanesi’ni tam teşekküllü olarak geri istiyor. Change.org sitesinden başlattığımız imza kampanyasının yanı sıra Cuma günü saat 14:00’te hastanenin önünde buluşuyoruz. Herkesi bu çağrıya destek vermek için bekliyoruz” diye konuştu.

Daha fazla göster

6 yorumlar

  1. Sarıyer hastanesi kapatılmadı hizmete devam ediyor ilaveten Sarıyer’e devletimiz daha kapsamlı muazzam bir hastane daha açıldı

    1. Bizde hastane kapatıldı demedik.Amac mücadelemiz 365 gün 24 saat Acil bölümüyle Açık kalması hastalar kapıdan dönmesin.

  2. Farkındayız Yalniz Çok Pasif Bitirilmiş Gibi Yaşlılarımız için idealdi Cayirbasi yapılırken orasida yenilemeliydi.Drlarin Gondrilmesinden Ziyade Şimdi Yeniden Aktiflesmeli.

  3. Çocuklu veya yaşlısı olan hastalar zor anlar yaşayarak gidiyor o hastaneye fakat burada evlerimize yakın olduğu için işimizi rahatlıkla halledebiliyorduk doktorları yerinde durursa eğer Kendi kafalarına göre mesailerini bitirebiliyorlar nasıl bir devlet kurumu personelilerse anlayamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler