GündemManşet

Sarıyer’de elektrik kesintisi

Sarıyer'de elektrik kesintisi yaşanacak. Peki, elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler hangisi ve ne kadar sürecek?

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

REŞİTPAŞA mah AKSU, CENGİZ TOPEL,DAĞ LALESİ, GİRNELİ,HACI, HAS BAHÇE, HATMİ ÇİÇEĞİ,KESKİN DERE,KIRMIZI LALE ÇIKMAZI, KIŞ ÇİÇEĞİ ÇIKMAZI, KONGRE, MANAVGAT,MOR LALE,TELGRAF ÇİÇEĞİ, ÇUHA ÇİÇEĞİ,ÇÖREKOTU sk POSTAYOLU CADDESİ TUNCAY ARTUN CADDESİ MARAŞAL CADDESİ 11:00-12:00 saatleri arasında Bakım Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

YENİKÖY mah AKBAŞ,BESİ,BİHTER HANIM ÇIKMAZI,GÖLGE ÇIKMAZI, KAKULE,KALENDER, KAMBER, KASAP REMZİ,KÖYBAŞI, KÖYBAŞI ARKASI, KİRAZLI BAĞLAR, MERDİVENLİ,SALKIM KÜPE,SARI ASMA,SULTAN ÇEŞME,SİMİTÇİ SALİH,YASEMİN sk 09:00-13:00 saatleri arasında Bakım Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

BALTALİMANI mah BEYAZ, DAĞÜSTÜ, FUNDA ÇIKMAZI,IHLAMUR,KORU ÜSTÜ, KÜÇÜKDERE, MOR LEYLAK, TAŞLIBAYIR, YETKİN, ZORLU sk / RUMELİ HİSARI mah HALİM PAŞA sk 12:00-16:00 saatleri arasında Bakım Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

RUMELİ HİSARI mah BEBEK YOLU,FERŞAT, HİSARÜSTÜ NİSPETİYE, SAYGILI, ÖZDEN sk 09:00-13:00 saatleri arasında Bakım Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

FATİH SULTAN MEHMET mah KABİL, KEMER,REÇİNE sk 09:00-16:00 saatleri arasında Yatırım Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler