GündemManşet

Sarıyer’e anlamlı proje

Demirciköy Mahalle Muhtarı Nebahat İmamoğlu’nun girişimleriyle 'Sertifikalı ve Uygulamalı Arıcılık Kursu' açılıyor. Sarıyer İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Sarıyer Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açılacak olan kurs Sarıyer'de tarım ve hayvancılığa katkı sağlayacak.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Demirciköy’ün sevilen muhtarı Nebahat İmamoğlu, Sarıyer’in yararına bir proje için girişimlerde bulundu. Sarıyer’de tarım, hayvancılık ve arıcılığa katkı sağlayacak olan “Sertifikalı ve Uygulamalı Arıcılık Kursu” açılıyor. Kurs Demirciköy Halk Eğitim Binası (Eski İlköğretim)’nda gerçekleşecek.

Sarıyer’in tüm köyleri katılabilecek

Demirciköy’e olduğu kadar Sarıyer’in tüm köylerine de katkı sağlayacak kursa kadın ve erkek olarak karma katılım sağlanacak. Kurs Cumartesi günleri haftada 1 gün yapılacak ve toplamda 72 saat olacak. Saati ise yapılacak olan ilk toplantıda belirlenecek. Demirciköy Muhtarı Nebahat İmamoğlu; “Kursumuza Sarıyer’in köyler bölgesinden tüm isteyenler katılabilir. Katılmak isteyenlerin Demirciköy Muhtarlığını arayarak kayıtlarını vermelerini rica ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir