GündemManşet

Şehir Hatları’nın tarife güncellemesine ücretsiz aktarma

Şehir Hatları’nın sokağa çıkma yasağı kapsamında düzenleme yaptığı sefer tarifesine destek için İETT’nin bazı hatlarından ücretsiz aktarma yapılacağı belirtildi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Covid-19 salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeyle 12 Nisan saat 24:00’e kadar sokağa çıkma yasağı getirildi. Toplu ulaşım araçlarında da bu kapsamda sefer tarifelerinde güncellemeler yapıldı.

Şehir Hatları’ndan yapılan bilgilendirmede; “Korona virüs salgınında bilindiği üzere “evde kalmak” hepimizin sağlığı için hayati önem taşıyor. Ağır sonuçları olabilen virüsün yayılmasını önlemek ve yüzde 92 azalan yolcu sayısı nedeni ile kamu kaynaklarını israf etmemek adına sefer tarifemizde geçici olarak değişikliğe gidiyoruz. Tarifemizi, yolcu sayılarını dikkatle inceleyerek, halen işine gitmek zorunda olan yolcularımızı mağdur etmeyecek şekilde güncelledik. 13 Nisan Pazartesi itibarı ile uygulanacak yeni tarifemizde iptal olan seferlerimize destek olmak maksadı ile İETT 22M İstinye İskele -Maslak ve 135Ç Çubuklu – Kavacık hatları ile İstinye-Çubuklu arabalı vapur hattımıza ücretsiz aktarma yapacaktır” ifadelerine yer verildi.

İSTİNYE-ÇUBUKLU ARABALI VAPUR HATTI’NA ÜCRETSİZ AKTARMA

İETT 22M İstinye İskele -Maslak ve 135Ç Çubuklu – Kavacık hatları ile İstinye-Çubuklu arabalı vapur hattına ücretsiz aktarma yapılacak.

Şehir Hatları’nın sokağa çıkma yasağı nedeniyle güncelleme yaptığı sefer saatleri ise şöyle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir