GündemManşet

Şükrü Genç, Bilgi İşlem Müdürü’nü görevden aldı

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sürpriz bir kararla Bilgi İşlem Müdürü Dilara Ekinci'yi görevden aldı.

SARİYERGAZETESİ.COM- ÖZEL HABER

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, başkan yardımcısı Serdar Sarıakçalı’ya bağlı Bilgi İşlem Müdürü Dilara Ekinci’yi sürpriz bir kararla görevden aldı. Belediye içinde yaşanan bir sorun nedeniyle yapılan görev değişikliği sonrasında Bilgi İşlem Müdürlüğü geçici olarak Destek Hizmetleri Müdürü Mehmet Büyükdurmuş’a bağlandı.Öte yandan Şükrü Genç’in belediyede görevli iki müdürü daha görevden almayı planladığı öğrenildi.

8 yorumlar

 1. Şimdide bir mobilyacı müdür oldu. 🙂
  Sistem mühendisliği bölümüne Serdar asistaninin kardeşini koydu. Sıfır bilgi süper maaş. Birde imarda kıyıda köşede format atan hakan vardı onuda şef yaptılar. Al sana süper kadro.

  1. Oda bişeymi.. Serdar asistanının kardeşini sözleşmeli memur yaptı bile… geliyor aile şirketi… teknik bilgi sıfır … üretim sıfır… kullanım sıfır… işleri dışardan firmalara parayla yaptır… 😀 sezgin zamanında bunun 4 te 1 i personelle tüm işler yürüyordu …

 2. Bu işler Serdar Sarı başkanın işleri. Kendi kadrosunu kuruyor. Memurkende kimse sevmezdi, şimdide aynen öyle. Ne işçisi, ne memuru, ne muhtarı nede vatandaş. Şükrü bey niye böyle bir kişiyi tutar bilmiyorum. Biraz eli kalem tutuyor diye desem, fayda/maliyet hesabı yapsa değermi kendi bilir. Bana dostunu söyle, kim olduğunu söyleyeyim. Demekki onunda ayarı böyle.

 3. FSM aşık Veysel prkındaki interneti 1 yılı geçti yaptıramadık. Belediye neyin kafsını yaşıyor. Yapıyorsanız bir işi adam gibi yapın. Belediye sadece çöp toplayıp merdiven yapmak değil. Herkes akıllı şehir yapıyor. Bizim daha wifi internetimiz yok. Çok yazık. Bununiçindemş belediye başkanına söyleyelim.

 4. Demekki mezhepsel kayırmalarla bu iş olmuyormuş. İşi ehline vermek gerekiyormuş. Belediye müdürlerinin çoğu yandaş mezhepsel tercihlerle ve partizanca düşüncelerle dolu. Ayrıca hepsi tek tip. CHP’li. CHP demek tek tip kimliksizlik demek. Birde Allah korusun iktidar olurlarsa sonumuz harap.

 5. İstinye devlet hastanesinden Sarıyer Belediyesi’nin internetine ücretsiz girebiliyorduk. Ama artık giremiyoruz. Hastalara ne güzel motivasyon oluyordu. En az 15 kere aradım ilgilenen olmadı. Bu hizmeti geri istiyoruz.

 6. Tam başkana göre birisiydi. Zaten bu müdürün gelmesi hataydı. Hiç bir sistem çalışmıyor binada. Binanın sistemleri nasıl bu hale getirildi suç duyurusunda bulunuyorum.

 7. Belediyeye iş yapan bir Bilişim firması olarak söylüyorum çok yerinde ve doğru bir karar nasıl böyle vasıfsız insanları müdür yapıyorlar ben anlamış değilim belediye en az 5 yıl geri gitti. Tıkır tıkır çalışan sistemleri bile ayakta tutmak da zorlanıyorlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir