Gündem
Öne Çıkan Haber

Teknede 2 Kişilik Doğum Günü Kutlaması

Teknede 2 kişilik doğum günü kutlaması organize ederek Boğaz Çocuğu lüks teknesinde sevgilinizle baş başa olacağınız romantik bir ortamda doğum günü organizasyonu planlayabilirsiniz. Teknede siz ve sevgiliniz dışında personel hariç yabancı hiç kimse olmayacağından son derece huzurlu bir şekilde romantizmin zirvesine çıkacaksınız.

Teknede Doğum Gününde Neler Yapılabilir

– Kokteyl, kahvaltı ya da yemek menüsü hizmeti alabilir

– Doğum günü pastanızı kendiniz getirebilir ya da firmadan talep edebilir

– Masanızı mum ve kuru gül yapraklarıyla, teknenin iç ve dış kısımlarını istediğiniz renkteki balonlarla süsletebilir

– Masanın daha romantik bir hal alması için çiçek aranjman yaptırabilir

– Profesyonel fasıl ekibi ya da kemancı çağırabilir

– Akşam yapılan organizasyonlara lazer gösterisini dahil edebilirsiniz.

Lazerle Doğum Günü Kutlaması Nasıl Oluyor

Daha önceden firmaya ilettiğiniz doğum günü kutlama mesajı boğaz köprüsünün altına kuvvetli lazer ışıklarıyla yansıtılmaktadır. Yemekler yendikten sonra organizasyon ekibinden biri sizi teknenin ön tarafına fotoğraf çekme bahanesi ile çağırıp öylesine birkaç poz fotoğraf çektikten sonra lazer gösterisini başlatıyorlar. Fonda istediğiniz doğum günü müziği çalarken mesajın sonu geldiğinde patlayan volkanlar eşliğinde “Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım” yazısı köprüde sabit olarak tutularak lazer gösterisi sona erdiriliyor ya da hangi yazının köprüde sabit tutulmasını istiyorsanız. Köprüye yazılacak olan mesajla ilgili hiçbir kelime limiti bulunmuyor, istediğiniz kadar uzunlukta doğum günü kutlama mesajınızı kayan yazı şeklinde yansıtabilirsiniz. Elbette başlama anından bitiş anına kadar her şey video ve fotoğraf çekimleriyle ölümsüzleştiriliyor.

Teknede Doğum Günü Fiyatları Ne Kadar

Teknede doğum günü için ödenmesi gereken ücretler kiralanan tekneye, menü ve ekstra hizmet tercihlerine göre değişikliklik gösterdiğinden standart ücretler söz konusu değildir. Boğaz Çocuğu şirketi doğum günü organizasyonları için sunduğu tüm hizmetlerin ücretlerini (saatlik ve günlük tekne kiralama fiyatları ile menüler ve ek hizmetler) resmi sitesi olan https://teknededogumgunu.com adresinde ayrıntılı olarak paylaşmış durumda. Sitedeki fiyatlar sayfasına giriş yaparsanız hizmet ücretlerini tabloda ayrı ayrı görebileceğiniz gibi kiralık teknelerin detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi teknede doğum günü paketinizi de hızlıca oluşturabilirsiniz. Fiyat hesaplama tablosundaki kişi sayısı, süre, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi kendinize göre işaretlediğiniz an organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücreti karşınızda bulacaksınız. Boğaz Çocuğu tekne kiralama şirketi şeffaf bir fiyat politikası izlediğinden sunduğu tüm hizmetlerin ücretlerini web sitelerinde net olarak paylaşmakta hiçbir sakınca görmüyor.

Teknede Doğum Günü Rezervasyonu Nasıl Yapılıyor

Siteden kendi doğum günü paketinizi hazırlayıp online olarak fiyat teklifi aldıktan sonra iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak şirketle temas kurmalı, gün ve saatler konusunda mütabık kaldıktan sonra rezervasyon işleminin tamamlanabilmesi için kendilerine kaparo ödemesi yapmalısınız. Kaparo olarak talep ettikleri miktar da doğum günü için tekne kiralama hizmeti veren diğer organizasyon şirketlerinde olduğu gibi toplam ücretin yarısıdır. Kaparo almadıkları sürece kesin rezervasyonlar yerine geçici opsiyonlar alırlar ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ödeme gelmediği takdirde ilgili tekneyi başka müşteri adaylarından gelen rezervasyon taleplerine açık hale getirirler. Bu nedenle rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmalı ve koşulları hızlıca yerine getirmelisiniz.. Aksi halde bir başkası beğendiğiniz tekneyi kendi adına rezerve etmiş olabilir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu