GündemManşet

Yerlikaya’dan “Sağlık İçin Hepimiz İçin” denetimlerine video konferans

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İçişleri Bakanlığı’nın genelgeleri ile tüm yurtta yapılacak “Sağlık İçin Hepimiz İçin” denetimlerinin İstanbul’da koordinasyonu için Mülki İdare Amirleri ile video konferans gerçekleştirerek denetim startı verdi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Vali Yerlikaya, İçişleri Bakanlığı’nın 11 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak denetimlere ilişkin genelgeleri doğrultusunda ilimizde gerçekleştirilecek denetimlerin koordinasyonu için Vali Yardımcıları ve 39 İlçe Kaymakamının katılımıyla video konferans görüşmesi yaptı.

Vali Yerlikaya video konferansta, “Bugün planladığımız salgın denetiminin Kaymakamlarımızın yönetimi ve katılımıyla vatandaşlarımıza rehberlik ve uyarı yoluyla kurallara azami riayetin sağlanmasını önemsiyoruz.

Özellikle içtenliğimizi ve samimiyetimizi, salgınla mücadeleyi birlikte başarma kararlılığımızı, en nezaketli ifadelerle vatandaşlarımıza belirtelim.

Sizlerle birlikte denetimlere katılacak belediye başkanlarımıza, kurum yöneticilerimize, muhtarlarımıza, meslek odalarımızın temsilcileri ve bütün ekip arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum.

İlimizde yapılacak denetimlerin etkin ve kararlı şekilde yürütülmesi konusunda gayret göstereceğinize yürekten inanıyorum. Allah yardımcımız olsun…” şeklinde konuştu.

Vali Yerlikaya, video konferansın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda

“İçişleri Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda #SağlıkİçinHepimizİçin denetimlerinin koordinasyonu için Mülki İdare Amirlerimiz ile #videokonferans gerçekleştirdik.

39 ilçemizde gün boyu denetimler devam edecek. Tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

#TemizlikMaskeMesafe” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu