Magazin

ADNAN KOÇ’A ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

Muhteşem Yüzyılda oynadığı Behrampaşa rolüyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Yakışıklı oyuncu Adnan Koç Rusya'da üç sezon oynadığı Doğu - Dizisinde Rus hayranları tarafından Rusya'nın Kıvanç Tatlıtuğu olarak adlandırıldı. Ünlü yönetmen Alper Mesçi'nin seri halde çektiği Siccin serisi filminde de başrol oynayan yetenekli oyuncu Adnan Koç'a Üç ödül birden geldi.

Türkiye’yi Yurt Dışında En İyi Temsil Eden Oyuncu ödülü Gold Face Of Türkey ödülünü layık görüldü. Diğer ödül ise Uluslararası Başarı ödülü Türkiye Vizyon Ödülünü alan Adnan Koç son olarak Mood Dergisi’nin her yıl düzenlediği “Yılın En Başarılı Korku Filmi” ödülünü aldı.

Başarılı oyuncu “Üç ödül almak ve buna layık görülmek beni çok onurlandırdı… İki sene evvel Rusya’da yılın en iyi erkek oyuncu Aday olmuştum,Her ne kadar orada ödül alamazsam da Rusya gibi büyük bir ülkede Çok değerli bir ödüle aday olmakta aynı duyguyu ben de yaratmıştı… Bu tarz ödüller benim gibi yolu uzun insanlara motivasyon sağlıyor ne mutlu bize böyle geceleri organize eden güzel insanlar ve bu farkındalığı yaratacak kaliteli kuruluşlar var hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu