ManşetSektörel

Meç Rent A Car’dan renkli çalışma

10 yıldır Sarıyer’de oto kiralama üzerine hizmet vererek sektörde emin adımlarla ilerleyen Meç Rent A Car’ın sahibi Mehmet Kara, Sarıyerlileri bir ilkle buluşturdu. Grafiti sanatıyla dikkat çeken Meç Rent A Car’ın bu çalışması ilgiyle karşılandı.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Sarıyer’de güvenilir hizmetiyle beğeni kazanan Meç Rent A Car, koronavirüs sürecinde tüm hijyen kurallarına uyarak çalışmalarını sürdürüyor. Meç Rent A Car’ın sahibi Mehmet Kara, firmasının bulunduğu sokağın karşısında yer alan duvarı grafiti sanatıyla renklendirerek güzel bir farkındalık çalışmasına imza attı.

“SOKAĞIMIZA RENK GELDİ”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Mehmet Kara; “Öncelikle bu çalışmayı yapan Graffiti İstasyonu’ndan Gökhan Fil’e çok teşekkür ediyorum. Yaptığı bu grafiti çalışmasıyla sokağımıza renk geldi. Sarıyer’de bu gibi atıl halde kaldığı için görüntü kirliliği olan birçok duvar var. Amacımız öncülük ederek örnek olabilmektir” dedi.

SARIYER BU RENKLİLİĞİ ÇOK SEVDİ

Grafiti çalışmasıyla Sarıyer’de bir farkındalık yaratan Kara; “Sarıyerlilerden de çok olumlu tepkiler aldık. Her gün bu sokaktan geçen vatandaşlar güne keyifle başlıyor. Bizimle de düşüncelerini paylaşıyorlar. Sarıyer’e yakışan renkli sokaklardır. Bu çalışmayla herkese örnek olmak istiyoruz. Sanatın olduğu her çalışmanın içerisinde yer almak bizim için ayrı bir mutluluk” diye konuştu.

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Caddesi Reşit Efendi Sokak

TEL: 0212 242 80 80

No: 10 – Sarıyer

info@mecrentacar.com

Sağlık, mutluluk ve huzurla geçecek, pandeminin sona erdiği bir 2021 dileğiyle. Meç Rent A Car İyi seneler diler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu