ManşetSektörel

Muzipo Kids Sarıyer Tarabya’ya merhaba dedi

Türkiye’nin ilk “Çocuk Hareket Üssü” olan Muzipo Kids, Sarıyer Tarabya’da kapılarını açtı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

2011 yılından bugüne, “Hareket Başlasın!” sloganı ile 24 farklı ilde hizmet veren 54 merkezi ile çocukların yaşamına dokunarak onlara hareketli ve sağlıklı bir yaşam kazandırmayı amaçlayan Muzipo Kids, Sarıyer Tarabya’da açtığı son merkezi ile çocuklarla buluşmayı bekliyor.

Tüm Muzipo merkezlerde olduğu gibi, Muzipo Kids Sarıyer Tarabya Merkezde de hedef; ev – okul – AVM arasında yaşayan ve ekran başında büyüyen çocukların, fiziki ve motor becerilerinin gelişimine odaklanarak, çocukların mental ve bedensel olarak sağlıklı gelişimlerine yönelik eğitim programları uygulanmak yönündedir. Bu bağlamda merkez içerisinde, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu ve Çocuk Gelişimi mezunu deneyimli eğitmenler tarafından hizmet verilmektedir.

Türkiye genelindeki merkezleri ile 25 bin kişiye ulaşan Muzipo Kids, Sarıyer Tarabya merkezi ile ulaşım kapasitesini ve hizmet kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

YÖNETİCİLİKTEN MUZİPO KİDS’E UZANAN YOLCULUK

Muzipo Kids Sarıyer Tarabya işletmecisi Serpil Çetkin ve ortağı Ulaş Toprağın uzun yıllar çalıştıkları kurumsal hayata Muzipo Kids ile son verdiler. En son özel bir markanın yöneticilik pozisyounda görev yapan Çetkin ve Toprağın Muzipo Kids serüveni hakkında şunları söyledi; “Birimizin iki yaşında, birimizin 18 aylık çocuklarımız var. Muzipo Kids bizim için hem çocuklarımızla birlikte yürütebileceğimiz bir iş imkanı hem de çocuklarımızın gelişimini canlı canlı takip etmemize olanak sağlayan bir kurum. Arkamıza aldığımız kurumsal markanın bir parçası olmanın ve çocukların gelişimi konusunda somut olarak görülebilen tüm süreçlerin haklı gururunu yaşıyoruz.”

Muzipo Kids Sarıyer Tarabya merkezi ortakları Serpil Çetkin ve Ulaş Toprağın üniversite yıllarından bu yana 15 yıllık güçlü bir dostluğu şimdi de Muzipo Kids çatısı altında taçlandırdıklarını ifade ettiler.

Adres: Tarabya Mah. Sardunya Sok. No: 8 Sarıyer / İstanbul

Tel: 0212 299 96 93

0552 307 69 76

0552 308 69 76

Facebook / Muzipo Kids İstanbul Sarıyer Tarabya

İnstagram /muzipokidssarıyer

istanbulsariyertarabya@muzipo.com

www.muzipo.com

Muzipo Kids Genel Merkez: 0216 700 22 17

   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir