ManşetSektörel

Sarıyer’de bisiklet “Teknik Bisiklet”ten alınır

Sarıyer’de müşteri memnuniyetiyle 10 yıldır faaliyet gösteren Teknik Bisiklet kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürüyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – SEKTÖREL HABER

Sarıyer’de bisiklet denilince akla ilk gelen adres Teknik Bisiklet’te, satış, yedek parça, tamiri, aksesuar ve garanti hizmetleri profesyonel olarak veriliyor. Teknik Bisiklet’in işletmecisi Cihan Daral, mesleğinde yılların getirdiği tecrübeyle müşterilerin bisiklet seçerken nelere dikkat etmesi gerektiğiyle ilgili şunları söyledi; “Bisiklet almaya karar veren bir kişiye öncelikle boyuna ve bütçesine uygun bisiklet için yardımcı oluyoruz. Üzerindeki ekipmanlara ve seçeneklere göre de bisikletlerimizin fiyatları değişiyor. Teknik Bisiklet’ten bisiklet alan her müşterimize sonrasında her türlü desteği veriyoruz. Zaten sattığımız bisikletlerin hepsi orijinal ve 2 yıl garantili ürünlerdir. Sattığımız bisiklet markaları arasında Carraro, Scott, Mosso, Bianchi, Kron, Salcano, Tern, Kross, Goccia, Victory ve Corelli var.”

İlk 1 ay ücretsiz bakım kampanyası

Daral, bir bisikletin uzun ömürlü olabilmesi için bakım konusunda da titiz davranılması gerektiğini belirterek; “Bizden bisiklet satın alan müşterilerimize bisikletin kontrollerinin yaptırılması gerektiğini söylüyorum. Teknik Bisiklet olarak sattığımız sıfır bisikletlerde 1 ay sonra ücretsiz bakım kampanyamız var. Ücretsiz bakım yaparak bisikletlerin kontrollerini sağlıyoruz. Onun haricinde de bisikletlerin yine periyodik bakımları oluyor. İkinci el bisikletlerde genellikle kiralama yapıyoruz” diye konuştu.

TEKNİK BİSİKLET

Bisiklet Yetkili Satış Tamir – Bakım Servisi

Bisiklet Yedek Parça ve Aksesuar Çeşitleri

Cihan Daral

Adres: Nalbant Çeşme Cd. No:14 (Kapalı Spor Salonu Karşısı) Sarıyer / İstanbul

Tel: 0212 242 41 50 Gsm: 0537 995 76 39

Related Articles

3 Comments

  1. Bisiklet konusundaki tecrübemizi doğru aktarmak, daha iyi bir dünya için çalışmak ve bisiklet tutkusunu paylaşmak en büyük hedefimiz.

  2. 0Bisiklet konusundaki tecrübemizi doğru aktarmak, daha iyi bir dünya için çalışmak ve bisiklet tutkusunu paylaşmak en büyük hedefimiz.

  3. Bisiklet konusunda Sarıyer semtinde bir numara. Bugüne dek parayı önplana koyduklarını hiç görmedim. Çoluğun çocuğun yüzünü güldürenin Allah da yüzünü güldürsün. Ayrıca çok iyi esnaflar, işleri güçleri rast gitsin inşaAllah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir