ManşetYaşam

Sarıyer’deki parklar bakım istiyor!

Sarıyerlilerin çocuklarıyla birlikte gittikleri parklar ve içerisinde yer alan oyun grubu alanları bakım bekliyor. Sarıyer Gazetesi'ne ulaşan vatandaşlar parka götürdükleri çocuklarının sık sık düşerek yaralandıklarını söylüyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’de mahalle sakinlerinin nefes almak ve çocuklarının da oyun oynaması için gittikleri parklar bakım bekliyor. Parkta oyun oynayan çocuklarının, zeminde bakımsızlıktan havaya kalkan kısımlara takılıp düştüklerini ve yaralandıklarını ifade ediyor.

Sarıyer Merkez’de yer alan ve Sarıyerlilerce günde yoğun bir şekilde kullanılan Mehmet Akif Ersoy Parkı’ndaki oyun grubu alanında objektiflerimize takılan bakımsız görüntüler korkutuyor.

ÇOCUKLAR DÜŞEREK YARALANIYOR

Parkta oyun oynamak için hızla koşan ve hareket eden çocukların o anda düşmemek için yerlere dikkat etmesi imkansız… Gazetemize ulaşarak yetkililere çağrıda bulunmak isteyen vatandaşlar, Sarıyer genelinde birçok mahalledeki parkların durumu da bu şekilde olduğunu belirtiyor. Çocuklarını parklara getiren aileler bu durumdan oldukça rahatsız ve yetkililerden bir an önce bu soruna çözüm üretmelerini bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu