ManşetSiyaset

İYİ Parti İstanbul’da Ersin Beyaz rüzgarı!

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ersin Beyaz, İstanbul İl Başkan adaylığını açıklamasının ardından parti teşkilatlarını tek tek ziyaret etmeye başladı. İlk olarak Şişli ve Beyoğlu İlçe Başkanlıklarını ziyaret eden ve büyük coşkuyla karşılanan Beyaz, delegelerden aldığı destekle moral topladı. Ersin Beyaz, ziyaret ettiği ilçelerde kapıda alkışlar ve çiçeklerle karşılandı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

İYİ Parti İstanbul’da kongre heyecanı devam ediyor. Partinin kurucu İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz, bir kez daha başkanlık için adaylığını açıkladı. Aynı zamanda İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi olan Ersin Beyaz, 26 Temmuz Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 2. Olağan İl Kongresi öncesinde ilçelere tek tek ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. İstanbul’daki tüm ilçeleri ziyaret etmesi beklenen Beyaz, ilk olarak Şişli ve Beyoğlu ilçelerini ziyaret etti.

ALKIŞLAR VE SEVGİ SELİYLE KARŞILANDI

İYİ Parti Şişli ve İYİ Parti Beyoğlu teşkilatlarını ziyaret ederek ilçe yöneticileri ve delegelerle buluşan Beyaz, ilçe binalarının kapısında partililerin büyük ilgisi ve sevgi seliyle karşılandı. Başarılı siyasetçi Beyaz, İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal ve İYİ Parti Beyoğlu İlçe Başkanı İsmail Hakkı Çavuşoğlu‘na misafirperverlikleri dolayı teşekkür etti. Her iki ilçede de yoğun ilgi gören ve açık destek alan Beyaz, kendisine gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti. İlçe ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarla partililere birlik ve beraberlik mesajları veren Beyaz, konuşma bitiminde büyük alkış aldı. Partililer ve delegelerle toplu fotoğraflar çektiren Beyaz, sosyal medya hesabından da kendisine gösterilen ilgiden dolayı tüm partililere teşekkür etti.

Bugün Zeytinburnu ve Güngören’e gidecek olan Beyaz’ın ziyaretlerinin devam edeceği ifade edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu