Siyaset

İYİ Parti’de demokrasi şöleni yaşanacak

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, yarın (21 Haziran Pazar) yapılacak olan kongreye hazırlanıyor. İki adayın yer aldığı kongrede demokrasi şöleni yaşanması bekleniyor.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Yarın (21 Haziran Pazar günü) Ayazağa Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti Sarıyer İlçe olağan kongresinin tam bir demokrasi şöleni havasında geçmesi bekleniyor.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı adaylığında iki isim var, Mustafa Yazıcı ve Taner Tayfur. Kongrede adaylardan Mustafa Yazıcı için mavi, Taner Tayfur için beyaz oy pusulası kullanılacağı belirtildi. Ayazağa Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde saat 12:00’de başlayacak olan kongre için koronavirüse karşı sıkı önlemler de alınmış durumda. Kongre süresince sosyal mesafe kurallarına uyulacak ve maske kullanımına dikkat edilecek.

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na aday olan isimler kongre öncesi Sarıyer Gazetesi’ne konuşarak yapılacak olan kongrenin Sarıyer’in iyiliği için olduğu vurgusunda bulunmuşlardı. Kongreyle ilgili tüm hazırlıkların büyük bir titizlikle yapıldığı ve delegelerin sorunsuz bir şekilde oy kullanmaları için gerekli tüm önlemlerin alındığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu