ManşetSiyaset

Ünsal Bilgiç’ten 15 Temmuz mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin bir mesaj yayınladı. Bilgiç; "Cenab-ı Allah Milletimize karşı içeriden ve dışarıdan gelecek her türlü tehdit ve tehlikeyi bertaraf edip devletimizi muhafaza eylesin" dedi.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen darbe girişiminin dördüncü yıl dönümüne ilişkin bir mesaj yayınladı. Bilgiç mesajında şu ifadelere yer verdi:

“15 Temmuz 2016’da Türk Milletinin ve Devletinin bölünmez bütünlüğüne kast etmeye kalkışan ABD’nin gayri meşru çocukları büyük Türk Milletinin Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne olan yüksek sadakati iman ve feraseti karşısında başarısız kalmış, alçak ve hain emel ve isteklerine kavuşamamışlardır. Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanlığı yeni yönetim sistemi sayesinde bundan sonra da her zaman demokrasi karşısında her türlü plan ve karanlık kötü amaçları Anadolu coğrafyasında asla maya tutmayacak, hüsrana uğrayacaktır. “15 Temmuz’da ihanet imanı yenememiştir, batıl Hakk’ı alt edememiştir.” Cenab-ı Allah Milletimize karşı içeriden ve dışarıdan gelecek her türlü tehdit ve tehlikeyi bertaraf edip devletimizi muhafaza eylesin. Bu vesile ile Çanakkale’den, Dumlupınar’a Sakarya’dan 15 Temmuza Vatan ve millet adına kahramanca mücadele veren Askerimiz, Polisimiz, bütün kolluk kuvvetlerimiz ve bu mücadelelerde yer alan vatandaşlarımız Şehit ve gazi olan Aziz vatan evlatlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyor. Tüm Sarıyerli hemşehrime saygı ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu