ManşetSiyaset

Vatan Partisi İl Yönetimi’nden Sarıyer’e ziyaret

Vatan Partisi İstanbul İl Yöneticisi Ayhan İlhan ile İl Sekreteri Erdoğan Aslanoğlu, Sarıyer İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Sarıyer Gazetesi'nin de katıldığı ziyarette, Sarıyer'in sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Vatan Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, Büyükdere’deki ilçe binasında yerel basınla bir araya geldi. Toplantıya il yönetiminden isimler de katıldı. Vatan Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer’in sorunlarını ve gündemdeki gelişmeleri görüşmek üzere bir program düzenledi. Büyükdere’deki ilçe binasında düzenlenen toplantıya Vatan Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mesut Can Suntay, Vatan Partisi İstanbul İl Sekreteri Erdoğan Aslanoğlu ve İl Yöneticisi Ayhan İlhan da katıldı.

VATAN PARTİSİ İLÇELERDEKİ ÇALIŞMALARINI YOĞUNLAŞTIRACAK

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda öncelikle Sarıyer’in sorunları ele alınırken, Türkiye’nin gündemine oturan deprem afeti de uzun uzun konuşuldu. Sarıyer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve İmtiyaz Sahibi Bekir Batu ile Haber Müdürü Rukiye Ay’ın katıldığı toplantıda Sarıyer’in gündemi değerlendirildi. Vatan Partisi olarak Sarıyer’in geleceğiyle ilgili neler yapılması gerektiğinin de konuşulduğu toplantıda Vatan Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak Sarıyerlilerle buluşulacak programlar hedeflendiği de belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu