ManşetSpor

Sicil Lisans Şubesi artık Sarıyer’de

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ve Sarıyer İlçe Gençlik Spor Müdürü Mustafa Yılmaz Ordu'nun katkılarıyla lisans başvuru işlemleri artık Sarıyer'de yapılacak.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Cevahiroğlu ve Sarıyer İlçe Gençlik Spor Müdürü Mustafa Yılmaz Ordu’nun katkılarıyla lisans başvuru işlemleri artık Sarıyer’de yapılacak.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Sarıyer’deki 77 spor kulübünün 31.313 lisanslı sporcusu bugüne kadar Taksim, Kasımpaşa ya da Üsküdar’a gitmek zorunda kalıyordu. Şimdi tüm işlemleri vakit kaybetmeden, yorulmadan Sarıyer’de yapabilecek. Sicil Lisanslarla ilgili bu çalışmamızın tüm spor kulüplerimize, sporcularımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

AK Parti İlçe Başkanlığı olarak sporun ve sporcunun, kulüplerimizin, gençliğin hizmetinde olduğumuzu ifade etmek isteriz. Bundan sonra da spor kulüplerimizin ve Sarıyer halkımızın sağlık, huzur ve esenlik içerisinde spor yapabilmeleri için tüm varlığımızla hizmet etmeye devam edeceğiz.”

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. TEBRİKLER
    AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI SN. HÜSEYİN CEVAHİROĞLU, İLÇE GENÇLİK SPOR MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA BEY VE MECLİS ÜYEMİZ ALTAY UNAN HOCAMIZA TÜRK SPORUNA HİZMETLERİ İÇİN SARIYER GENÇLİĞİ ADINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
    CENGİZ TEKİN
    SARIYER

    1. Ak Parti’nin bir ferdi olarak,ben ve arkadaşlarım Sarıyer ve Türk Gençliğinin Sportif ve her daim hizmetindeyiz.🇹🇷🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu