Manşet Altı

RUS KONSOLOSLUĞU’NDA 1 İŞÇİ ÖLÜ BULUNDU!

Sarıyer'de Rusya'nın İstanbul Başkonsolosluğu misafirhanesi köşkünün tadilatında çalışan yabancı uyruklu bir işçi, odasında ölü bulundu. Yapılan incelemeden sonra ceset, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer Merkez’de Piyasa Caddesi üzerinde bulunan Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosluğu’nun Rus diplomatların konaklaması için kullanılan misafirhane köşkünde saat 11.30 sıralarında yabancı uyruklu bir işçi, odasından çıkmayınca arkadaşları odasına girdi. Arkadaşlarının odada hareketsiz yattığını ve ağzında kan olduğu gören işçiler, durumu hemen sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

POLİS İNCELEME BAŞLATTI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri ismi öğrenilemeyen yabancı uyruklu kişinin öldüğünü belirledi. Polis ekipleri hemen odayı muhafaza altına alarak olay yeri inceleme polisine haber verdi. Olay yeri inceleme ekipleri ölen işçi üzerinde ve odasında uzun süre incelemelerde bulundu. Polisin incelemesinin ardından cansız beden, kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Polisin olayla ilgili geniş çaplı soruşturması sürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu