GündemManşet Altı

DR. ARMAĞAN EREN SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRÜ OLDU

Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri’nde görev yapan Dr. Armağan Eren, Sağlık İşleri Müdürlüğü görevinden emekli olan Ali İrfan Bilboğa’nın yerine atandı.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ 

Sarıyer Belediyesi’nde 33 yılı aşkın süredir Sağlık İşleri Müdürlüğü görevini özveri ve başarıyla sürdüren Dr. Ali İrfan Bilboğa’nın 65 yaşını doldurması ve yılbaşından itibaren emekli olmasının ardından yerine Sağlık İşleri’nin sevilen ismi Dr. Armağan Eren atandı.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in imzasıyla Dr. Armağan Eren’in görevi resmiyet kazandı. Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nde görevi Bilboğa’dan devralan Eren, sosyal medyadan şu mesajı paylaştı:

“Çalışmaktan gurur duyduğum Sarıyer Belediyesi’nde bugün itibarı ile Sağlık İşleri Müdürü olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Bu önemli görev için beni takdir eden Sayın Belediye Başkanım Şükrü Genç’e, Sayın Başkan Yardımcım Nadir Günday şahsında tüm başkan  yardımcılarıma, değerli müdürlerim ve sevgili belediye çalışanı arkadaşlarıma güvenleri için teşekkür ediyorum. Görevi devraldığım, 33 yılı aşkın süre hizmet eden Sayın Müdürümüz Dr. Ali İrfan Bilboğa’ya ayrıca saygılarımı sunarım.”

Sarıyer Gazetesi olarak Dr. Armağan Eren’e yeni görevinde başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu