GündemManşet

Vatandaştan yetkililere çağrı!

Sarıyer'de etkili olan kar yağışının ardından dün gece yaşanan buzlanma nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı ve yetkililere çağrıda bulundu.

SARİYERGAZETESİ.COM – HABER MERKEZİ

Sarıyer’i etkisi altına alan yoğun kar yağışının ardından yaşanan don olayı buzlanmaya sebep oldu. Özellikle Sarıyer’in dik yokuşlu, merdivenli ve tepelerde kalan mahallerde eriyen kar sularının dün gece yaşanan don olayının buzlanmaya dönüşmesi de zorlukları arttırdı. Sarıyer’de, Sarıyer Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin koordineli çalışmaları neticesinde birçok mahallede bu sorun çözüldü. Ancak çözüme kavuşmayan mahallelerdeki vatandaşlar yetkililere çağrılarını sürdürüyor.

“ARA SOKAKLAR BERBAT!”

Tepkilerini dile getiren vatandaşlar yaşadıkları sıkıntıları, “Sayın ilgililerin dikkatine! Sarıyer Merkez Mahallesi Yalçın Kaya Sokak (eski kaymakamlık arkası) yollar çok kötü… Uzun kırmızı merdivenler buz içinde! Kolumuzu bacağımızı kıracağız. İşe gidip geliyoruz, ara sokaklar berbat lütfen yardımcı olunuz, teşekkürler..” şeklinde ifade ederek yetkililere çağrıda bulundular.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu