bnb-global-sariyer

BNB Sarıyer’e değer katıyor

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BNB Global Trade Uluslararası Ticaret ve Mimarlık, Sarıyer’e taşıdığı merkeziyle kapılarını açtı.

2004 yılında dış ticaret ve danışmanlık şirketi olarak kurulan BNB Global Trade Uluslararası Ticaret ve Mimarlık, Sarıyer’e değer katacak projeleri hayata geçirmek için kapılarını açtı. Sarıyer Merkez’deki ofislerinde profesyonel ve güler yüzlü ekipleriyle çalışmalarını sürdüren BNB Global’de dünyaya açılan projeleriyle de öne çıkıyor. Dünyanın 54 ülkesinde faaliyet gösteren BNB, dış ticaretin tüm alanlarında geniş müşteri portföyüne hizmet veriyor.

Kemal Tan ve Bülent Satıroğlu ortaklığında faaliyetlerini sürdüren BNB, uluslar arası ticaret ve mimarlık alanında faaliyetlerini Sarıyer’e değer katmak için sürdürüyor.

“BNB olarak amacımız Sarıyer’e değer katmak”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Kemal Tan şunları söyledi; “Sarıyerli olarak yaklaşık 30 yıllık deneyimlerimizi ekibimizle birlikte müşterilerimize aktarıyoruz. Sarıyer kültürel ve mimari değerleriyle oldukça güzel bir ilçemiz. Bizler de ortağım Bülent Satıroğlu ile Sarıyer’e değer katmak için yola çıktık. Firmamızın merkezi artık Sarıyer’de. Sarıyer’de sit bölgeleri ve çok sayıda tarihi yapı bulunuyor. Bizler de bu tarihi yapıların orjinalliğini koruyarak gerekli mimari çalışmaları büyük bir titizlikle yapıyoruz. Elbette imar durumunun Sarıyer’e kattığı olumsuz durumlar da oluyor. Sarıyer ilçesinin tarihi dokusunun bozulmaması için bizler de elimizden gelen gayretleri titizlikle veriyoruz.”

Sarıyer’e uluslararası değer katan BNB Global Trade Uluslararası Ticaret ve Mimarlık, yurtiçi ile yurtdışı tedarik ve satış çözümlerinin yanı sıra dış ticaret danışmanlığıyla ilgili çalışmalar da sunuyor.

Adres: Merkez Mahallesi Meserburnu Caddesi No: 47 (Sarıyer Vehbi Koç Lisesi yanı)

İletişim: 0212 671 89 71 – 72 73

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!