Hayat normalleşirken reklamlar

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çok uzun yıllardır sektördeyim ve reklamcılık yapıyorum. Bu işi sevmenin yanı sıra bir Sarıyerli olarak Sarıyer’i de çok seviyorum. Reklam aldığım ve almadığım Sarıyer’in esnafıyla da artık birer aile gibiyiz. Hepimiz birbirimizin derdiyle dertlenerek yaşamımızı sürdürürken, aynı çorbada birbirimize faydası olması için birer tutam tuzumuz olsun diyerek hayatı paylaşıyoruz.

Reklamda sürdürülebilirlik çok önemlidir. Bizim reklam almak için aradıklarımızın yanı sıra ayrıca reklam verilmek için aranan olmak da gurur verici. Reklam vermek için müşteriler tarafından tercih edilmek 16 yıllık başarının göstergesidir. Hatta birer aile samimiyetinde olan tüm müşterilerimizden iş bulma, iş yeri devretme, mekan önerisi gibi birçok konuda bizden fikir alışverişinde bulunmaları da bu güven duygusunun göstergesidir. Dolayısıyla firmalarımızı sadece gazetede reklamla değil çevremize de tavsiye ederek destekliyoruz.

Ben gazetede işin reklam ve pazarlama kısmındayım. Ama bu iş elbette ki hep birlikte çok büyük emek verilen bir ekip işidir. Hepsi gazeteciliğin eğitimini almış, işini çok severek yapan profesyonel ve başarılı bir ekiple bir arada çalışmaktan da ayrıca mutluluk duyuyorum.

Gazetemizde reklam ve haber dengesi çok önemlidir. Bu açıdan da gazetemiz gerçekten Sarıyer’de gerçekten 16 yıldır başarılı bir çizgide yer alıyor. Her ay okurlarımızla buluşan gazetemiz sayfalarında Sarıyer’de herkes kendisini buluyor. Ayrıca Sarıyerliler haberlerini günlük olarak web de sitemizden de takip ediyorlar.

Pandemi döneminde sarsılan tüm ekonomik dengelere ve zorluklara rağmen desteklerini çekmeyen reklam verenlerimizle el ele vererek zor günleri atlattık. Pandemi döneminde dükkanları kapalı olmasına rağmen reklamına devam eden çekmeyen tüm esnafımıza ayrıca buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.

Artık yeni normalleşme adımlarıyla birlikte kavuşacağımız bir bayram var önümüzde. Normalleşme adımlarının atılmasıyla nefes alabilmeye başlayan herkes gibi bizler de mutluyuz. Kurban Bayramı’mıza uzun bir zaman eski bayramları özleyerek geçirdikten sonra artık kavuştuk. Evet, bazı değerleri çoktan kaybettik. En çok da sarılmanın, el öpmenin ve bayram sabahına uyanarak bayramlaşmanın değerini bilmez olduk. Zaten sarılmanın git gide yok olmaya yüz tuttuğu günlere pandemi de eklenince mesafeler arttı. Şimdi artık özlediğimiz ne varsa bir bir yeniden kavuşma vaktidir. Ağzımızın tadının bozulmayacağı daha nice güzel bayramların yaşanması dileğiyle.

Sevgiyle ve sağlıkla kalın…

Hayat normalleşirken reklamlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!