Hakkımızda

Hakkımızda

Sarıyer Gazetesi 2005 yılından beri 17 yıldır yayımlanan ilçenin en eski ve köklü yerel gazetesidir. Tabloit boy ebatında olan ve tamamı kuşe kağıda renkli 32-40 sayfa olarak yayınlanmaktadır Gazetemiz 6 bin adet basılarak tamamı ÜCRETSİZ olarak ilçe geneline dağıtılmaktadır.

SARIYER GAZETESİ, başta tüm kamu kurumları olmak üzere ilçe genelinde esnaflara kapı kapı dağıtılmaktadır. Muhtarlıklar, belediye birimleri, kaymakamlık birimleri, Sarıyer Market şubeleri, Büyükdere Alsit Villaları, Vadi İstanbul Konakları, (1111) Daire Ayazağa Maslak, Garanti Koza Çarşı Site Villaları, Zekeriyaköy İnanlar Villaları gibi noktaların yanı sıra ilçe genelinde mahalle mahalle esnaf esnaf dağıtılmaktadır.

Gazetemiz sadece ilçe gündemini değil, Türkiye gündemini de belirleyen belgeli ve özel haberlere imza atmasıyla ve sık sık ulusal basın tarafından haberleri alıntı yapılmasıyla da bilinir.

Gazetemiz ekibi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunları ve öğrencilerinden oluşmakta; gazetemiz tamamen tecrübeli gazetecilerce hazırlanmaktadır.

SARİYERGAZETESİ.COM gazetemizin internet sitesi olup, sitemizde ilçeye yönelik günlük sıcak haberler anlık olarak yayımlanmaktadır. Sosyal medya hesaplarımız ve gruplarımızla internet ortamında on binlerce kişiye ulaşmaktayız.

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!