featured

Şükrü Genç’ten kamuoyuna açıklama

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi 2022 bütçe görüşmelerinin yapıldığı meclis toplantısında dile getirdiği bir cümle üzerinden maksadı dışında algı yaratılmaya çalışıldığını ifade etti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Genç; “Küçük bir çocuk iken yaptığım çobanlığın ne kadar özel ve anlamlı bir meslek olduğunu çok iyi bilen birisiyim” dedi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç konuyla ilişkin bugün yaptığı kamuoyu duyurusunda şu ifadelere yer verdi:

“Belediyemizin 2022 yılına ait bütçe görüşmelerinin yapıldığı meclis toplantısı sırasında, bazı meclis üyelerinin ısrarla diğer ilçeleri örnek göstererek hem yanlış değerlendirme yapmaları hem de toplantı içeriğini bozma çabası karşısında dile getirdiğim bir cümle üzerinden maksadı dışında bir algı yaratılmaya çalışıldığını üzülerek fark ettim. Doğup, belirli bir yaşa kadar büyüdüğüm Şebinkarahisar’da küçük bir çocuk iken yaptığım çobanlığın ne kadar özel ve anlamlı bir meslek olduğunu çok iyi bilen birisiyim.

Kurmuş olduğum cümle ile amacım; Sarıyer’in sahip olduğu fiziki coğrafyası başta olmak üzere birçok özelliğiyle kıyaslandığı ilçelerden çok daha büyük olduğu ve bu durumun hem avantaj hem de zaman zaman dezavantajlar doğurduğunu vurgulamaktı.

Çobanlık mesleğini ve adı geçen ilçe vatandaşlarını hedef almayan konuşmam üzerinden oluşturulmaya çalışılan yanlış algı nedeniyle kırdığım kişiler oldu ise özür diliyor, saygılarımı sunuyorum.”

Şükrü Genç

Sarıyer Belediye Başkanı

 

Şükrü Genç’ten kamuoyuna açıklama

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!