featured

Galatasaray Sarıyer Futbol Okulu’ndan anlamlı proje

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2017 yılında kurulun Galatasaray Sarıyer Futbol Okulu gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile gençlere örnek olmaya devam ediyor. Daha önce de farklı birçok proje gerçekleştiren okul son olarak hafta sonu köy okulu boyama etkinliği gerçekleştirdi.

4-14 yaş arası çocuklara paylaşmayı,yardımlaşmayı tattırmak ve farklı hayat şartlarını göstermek amacıyla Sakarya’da bir köy okulu olan Yeşiltepe İlköğretim Okulu boyama etkinliği düzenleyen futbol okulu sorumlusu Ferhat Can ‘Okullarına geldiklerinde rengarenk ve tertemiz görecek olan öğrencilerin yüzündeki mutluluk her şeye değer’ diyor.

“ÇOK GÜZEL İŞLER GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Sözlerine devam eden Ferhat Can; ‘Futbol okulu olarak daha öncede birçok sosyal projenin içinde bulunduk bundan sonrada bulunmaya devam edeceğiz. Sporcularımız, velilerimiz ve teknik ekibimizle iyi bir aile ortamımız var. Bu aile ile çok güzel işler gerçekleştiriyoruz. Hepsine çok teşekkür ediyorum.’

“GELDİKLERİNDE İNANILMAZ MUTLU OLACAKLAR”

Etkinliğe katılan sporculardan Tal Kohen ‘Çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik.Okulu yepyeni hale getirdik’ dedi. Başka bir sporcu Can Özkan ise ‘Pazartesi için okulda okuyan arkadaşlarımız için çok güzel bir okul yaptık. Geldiklerinde inanılmaz mutlu olacaklar’ dedi.

 

Galatasaray Sarıyer Futbol Okulu’ndan anlamlı proje

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!