buyukdere-gida-kolisi-yardim

Büyükdere’de örnek yardımlaşma

Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Surp Hripsimyants Kilisesi ve Mezarlığı Vakfı Başkanı Murat Süme, tam kapanma nedeniyle Vefa Sosyal Destek gruplarınca yapılan yardımlar çerçevesinde Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na teşekkür etti.

Surp Hripsimyants Kilisesi ve Mezarlığı Vakfı Başkanı Murat Süme, Sarıyer Müftülüğü’nce gönderilen gıda yardımı kolilerinin dağıtımıyla ilgili bir paylaşımda bulunarak Büyükdere’de gerçekleştirilen bu örnek yardımlaşma için teşekkür etti. Murat Süme şu ifadelere yer verdi;

“Küresel salgın sürecinde 29 Nisan’da başlayan tam kapama ile Vefa Sosyal Destek guruplarının çalışmaları çerçevesinde, Sarıyer Müftülüğü’müzün göndermiş olduğu gıda kolilerini Büyükdere mahallemizde yaşayan Kilise müntesiplerimize Vakfımız gönüllüleri ile dağıtımı gerçekleştirdik. Müftümüz Oğuzhan Kadıoğlu’na teşekkür ederiz. Bu paylaşımlar farklılıklarımızla birlikte yaşama örnekliğimizin devamına katkı sağlamasına, aynı mahallede birlikte yaşadığımız Müslüman komşularımızın oruçlarının kabul olmasını dilerim.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!