istinye-semt-pazari-cumartesi

İstinye Semt Pazarı yeniden Cumartesi günü kurulacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pandemi dolayısıyla Cuma günlerine alınan İstinye Mahalle Pazarı bu hafta ve sonraki haftalarda Cumartesi günü kurulacak.

Pandemi dolayısıyla Cuma günlerine alınan İstinye Mahalle Pazarı, bu hafta ve sonraki haftalarda eski günü olan Cumartesi kurulacak. Cumartesi günleri kurulan İstinye Semt Pazarı koronavirüs önlemleri kapsamında geçtiğimiz Nisan ayından bu yana Cuma günleri kuruluyordu. Yeni Kontrollü Normalleşme Genelgesi‘nin yayınlanmasının ardından Cumartesi günleri sokağa çıkma yasağı uygulanmayacak olmasıyla İstinye Semt Pazarı bu haftadan itibaren yine aynı gününde kurulmaya devam edecek.

6 MAHALLE HALKI YARARLANIYOR

İstinye’de Mevlana Parkı’nın arkasında Cumartesi günleri kurulan İstinye Semt Pazarı’ndan İstinye, Derbent, Poligon, Pınar, Ferahevler ve Yeniköy halkı yararlanıyor. Sarıyer Gazetesi’ne konuşan İstinye Mahallesi Muhtarı Recep Alkan, vatandaşların bu hafta Cumartesi gününden itibaren İstinye Semt Pazarı’ndan alışverişlerini yapabileceklerini söyledi.

İstinye Semt Pazarı yeniden Cumartesi günü kurulacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!