kizilay-yardimlari-sariyer

Kadir Gecesi’nde kapı kapı iyilik

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, Kadir Gecesi dolayısıyla Sarıyer’de vatandaşların kapılarını çalarak gönüllere dokundu.

Ramazan ayı boyunca sürdürdükleri yardım ve kan bağışı çalışmalarıyla vatandaşların yanında olan Türk Kızılayı Sarıyer Şubesi, Kadir Gecesi dolayısıyla anlamlı bir program gerçekleştirdi. Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez, Genç Kızılay Sarıyer İlçe Başkanı Çağatay Bayraktaroğlu, Genç Kızılay Sarıyer Teşkilat Başkanı Umut Çakmak ve çok sayıda Kızılay Sarıyer gönüllüsü gün boyu vatandaşların kapısını çalarak yardımlarını ulaştırdılar. Gönüllüler, Kızılay Sarıyer Şubesi’nde bir araya gelerek yaptıkları hazırlıkların ardından sahaya çıktılar.

“Gönüllere dokunmaya devam edeceğiz”

Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, Kadir Gecesi’nde Sarıyerlilerle buluştukları bu anlamlı paylaşımı; “Bin aydan daha hayırlıdır diye buyurulan bu mübarek gecenin gününde Türk Kızılay Sarıyer Şube Başkanlığı olarak erzak, konserve kıyma, kuşbaşı ve Ramazan pidesi dağıtımı ile hayır duası almak için sahadaydık. Bağışçılarımızdan aldığımız destek ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz” sözleriyle anlattı.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!