kizilay-1

Kızılay’dan yoğun hafta sonu mesaisi

Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanlığı, hafta sonu aralıksız sürdürdüğü çalışmalarla vatandaşların yanında oldu.

Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanlığı Cumartesi günü Polis Teşkilatı’nın 176.Kuruluş yıl dönümü sebebiyle Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, Şube Koordinatörü Aslıhan Eğilmez ve gönüllüler yer aldı. Kızılay Sarıyer, ziyaretin ardından maske, meyve suyu ve ikramlık dağıttı. Cumartesi akşam saatlerinde ise Genç Kızılay Sarıyer Şube Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği bir programla Polis Teşkilatı’nın 176.Kuruluş Yılı sebebiyle polis ve bekçilere çay ile ikramlık dağıtımı yapıldı. Programlarda Genç Kızılay Sarıyer Şube Başkanı Çağatay Baraktaroğlu, Genç Kızılay Sarıyer İlçe Teşkilat Başkanı Umut Çakmak ve genç gönüllüler yer aldı. Öte yandan Kumköy’de genç gönüllüler sokak hayvanlarına mama dağıtımı yaptılar.

Pınar ve Reşitpaşa’da kan çadırı kuruldu

Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanlığı, Pazar günü Pınar Mahallesi’nde kurdukları kan çadırında 136 ünite kan bağışı aldılar. Kızılay Sarıyer’in, Pınar Mahallesi’ndeki programına ziyarete gelen isimler arasında AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun yer aldı. Ayrıca Türk Kızılayı Sarıyer Şube Başkanlığı’nın Reşitpaşa Muhtarı Engin Manav ve Emirgan Muhtarı Muharrem Yavuz’un destekleriyle Reşitpaşa’da kurduğu kan çadırında 100 ünite kan aldı. Kan bağışı programına destek amacıyla İstinye Muhtarı Recep Alkan, Kocataş Muhtarı Serdal Doğan ve Çayırbaşı Muhtarı Faruk Özdemir ziyarete geldi. Pazar günü her iki mahallede eş zamanlı kurulan kan çadırlarında toplamda 236 ünite kan bağışı alındı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!