gamze-pak-sariyer-sgk

SGK’dan örnek firmalara teşekkür belgesi

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Sarıyer SGK Merkez Müdürü Gamze Pak, Sarıyer’deki örnek işyerlerine teşekkür belgesi verdi.

Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Gamze Pak, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Kurum Başkanı imzalı ortalama 50 ve üzeri sigortalı çalıştıran, düzenli prim ödeyen işverenlere verilmek üzere Teşekkür Belgeleri düzenlendi. Sarıyer ilçesindeki örnek işverenlere Pak tarafından belgeleri teslim edildi.

“HEDEFİMİZ FARKINDALIK YARATMAKTIR”

Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Sosyal Güvenlik Merkez Müdürü Gamze Pak; “Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle Sarıyer’de örnek olan kurumları ziyaret ettim. Sigortalı işçi çalıştıran her iş yeri çalışanlarının haklarını gözetmektedirler. Bu gibi önemli kurallara uymayan kurumlara da örnek olması açısından teşekkür belgelerimizle bir farkındalık yaratmak istedik. İşverenlerin Sosyal Güvenlik açısından duyarlı olmaları önemlidir.”

“SGK DAİMA YANINIZDA”

Sosyal güvencenin önemine de vurgu yapan Pak şunları söyledi; “Sosyal Güvenlik Kurumu 15 yaşında ve Sarıyer’de vatandaşlarımıza hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Pandemi döneminde de büyük bir özveriyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve vatandaşlarımızın daima yanındayız. Sosyal güvenceniz varsa iş kazası, meslek hastalığı, hastalık, analık, malullük, yaşlılık, ölüm ve işsizlik gibi birçok durumda SGK daima yanınızda olur. Sosyal Güvenlik Haftamız kutlu olsun.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!