magazin-1

Rafet El Roman’dan Ayhan Aydın’a Tam Destek

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önümüzdeki günlerin en çok dinlenilecek isimlerinden biri olacak Ayhan Aydın ve ‘’Bir Ayrılık Şarkısı’’nı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kendi bestelerini üreten genç bir müzisyen olan Ayhan Aydın’ın müzik hayatına başlangıcı Unkapanı’nda birçok plak firması ile görüşmesi ile başlıyor. Görüşmelerden istediği sonucu alamayan Ayhan Aydın daha sonrasında O ses Türkiye elemelerine katılıyor. O ses Türkiye elemelerinden geçmesine rağmen takımların dolmasından dolayı bir sonraki sene tekrar katılması istenmiştir. Müzik severlere eserlerini dinletebilmek adına verdiği mücadelelerden sonra umudunu kaybetmek üzere olan Ayhan Aydın, pandemi döneminde Rafet El Roman’ın genç yetenekleri desteklemek amaçlı başlattığı ‘’Nakarat Show’’ programında kendisine yer bularak eserlerini Rafet El Roman’a ve müzik severlere dinletme fırsatı bulduğunda kendisine yeni bir umut doğuyor.

Rafet El Roman tarafından keşfedilen, ses ve yeteneğini çok beğendiği Ayhan Aydın, kendi bestesi olan ‘’Bir Ayrılık Şarkısı’’ ile ilk single çalışmasını El Roman Müzik etiketi ile müzik severlerin beğenisine sunuyor. Farklı ses rengi ve müzikal yeteneği ile Müzik dünyasında kalıcı olacağına inandığımız Ayhan Aydın’ın ‘’Bir Ayrılık Şarkısı’’nı sizlerle paylaşıyor, göstereceğiniz ilgi ve destek için şimdiden teşekkür ediyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!