yenimahalle-muhtarligi

Çınar’dan Ramazan yardımlarına devam

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar, ihtiyaç sahibi vatandaşlara 12 seneden bu yana yıl boyunca ve özellikle de Ramazan ayında yardım yapıyor.

12 senedir kumanya ve erzak yardımlarını aralıksız sürdüren Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar, Sarıyer’in yanı sıra başka semtlere de yardımda bulunduklarını söylüyor.

Yenimahalle Muhtarlığı ile semt esnafıyla birlikte yardıma ihtiyaç duyan vatandaşların yanında yer almak için çalıştıklarını belirten Çınar, maddi durumu iyi olmayan vatandaşlar için sene boyunca süren ve özellikle de Ramazan ayında artan yardımlarla çok sayıda vatandaşa ulaştıklarını söylüyor. Sarıyer’deki market ve kasaplarla anlaşılarak verilen 50 TL’lik kartların ulaştığı kişi sayısı sene boyunca 500’ü buluyor. Yenimahalle Muhtarı Ahmet Çınar konuyla ilgili gazetemize yaptığı açıklamada; “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için 12 senedir sürdürdüğümüz yardımlarımız bizim için büyük bir gururdur. Müslümanlık yardımlaşmayı gerektirir” dedi.

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!