semiz-et-kasim-pasa-sube

Semiz Et Kasımpaşa Şubesi açıldı

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Semiz Et, İstanbul’daki şubelerine bir yenisini daha ekleyerek 8.şubesini Kasımpaşa’da açtı.

“Damağınızdaki lezzet” sloganıyla kaliteli ve güvenilir etin adresi Semiz Et, İstanbul’daki 8. şubesini Kasımpaşa’da açtı. Sarıyer’deki şubesiyle müşterilerinin büyük ilgisini kazanan Semiz Et’in yeni şubesinin açılışı pandemi koşulları göz önünde bulundurularak gerçekleştirildi.

Açılış kurdelesi kesildi

Açılışa Semiz Et’in sahibi Ahmet Sevinç ve Aydın Sevinç ile Semiz Et Fabrika Üretim Müdürü Veteriner Hekim Selva Danyal katıldı. Kasımpaşa’daki 8. şubenin açılış kurdelesini AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Abdullah Enes Özkan kesti. Özkan, ilçe teşkilatıyla birlikte katıldığı açılışta Semiz Et’e bol kazançlar diledi.

“Beyoğlu için bir kazanımdır”

AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Abdullah Enes Özkan, Semiz Et’in Kasımpaşa şubesinin açılışında Semiz Et’in sahipleri Ahmet Sevinç ve Aydın Sevinç’le konuştu. Özellikle pandemi döneminde istihdam da sağlamayı hedefleyen Semiz Et’in yeni şubesini dolaşarak konuşan Özkan, “Semiz Et’in 8. şubesinin açılışı bizler için bir kazanımdır. Bol bereketli kazançlar dilerim” dedi.

Kampanyaya yoğun ilgi

50 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere “Açılış Gününe Özel” 1 adet tavuk hediye olarak verildi.

Adres: Küçükpiyale Mahallesi Dere Boyu Caddesi No: 21/A Kasımpaşa/İstanbul

Tel: 0212 238 00 40

www.semizet.com.tr

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!