ak-parti-8-mart-ziyaret

AK PARTİ’DEN DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla engelli kadınlar Seher Çap ve Gamze Fil ile Şehit Fatih Satır’ın annesi Melek Satır’ı ziyaret etti.

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Sarıyer’in özel kadınlarını ziyaret etti. Şehit Fatih Satır’ın annesi Melek Satır, engelli Seher Çap ve Gamze Fil’i ziyaret eden Başkan Kurşun’a ilçe yönetim kurulu yöneticileri de eşlik ettiler.

Engelli Melek Satır ve Gamze Fil, engelli olmanın güçlüklerini paylaşırken, Başkan Kurşun’a anlamlı ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler. 15 Temmuz Şehitlerimizden Şehit Fatih Satır’ın annesi Melek Satır ise şehit annesi olmanın verdiği gurur ile şehidine duyduğu özlem arasında yaşamanın, bir kadın için ne kadar zor olduğunu anlattı.

Ziyaretlerin ardından kısa bir açıklama yapan Halil İbrahim Kurşun, şunları ifade etti:
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ziyaretlerimize Seher ve Gamze kardeşlerimizi ziyaret ederek başladık, ardından tüm şehitlerimizi temsilen, 15 Temmuz Şehidimiz Fatih Satır kardeşimizin annesini ziyaret ettik. Bu toprakların en değerli kadınlarından bazıları ile bu sayede sohbet ve hasbihal edip, birlikte dualar etmiş olduk. Bu değerli kadınların şahsında; sevgileri, emekleri ve fedakarlıkları ile insanlığın umudu olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ederim” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!