dsp-mesaj

Alaaddin Pınarbaşı’ndan 23 Nisan mesajı

Abone Ol
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokratik Sol Parti Sarıyer İlçe Başkanı Alaaddin Pınarbaşı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

DSP Sarıyer İlçe Başkanı Alaaddin Pınarbaşı mesajında şu ifadelere yer verdi:

Millet iradesinin tecelligâhı Türkiye Büyük Millet Meclisimiz tam bir asırdır Türk Milleti’nin en muhkem sığınağı olarak bir çınar gibi dimdik ayakta durmaktadır. Gazi Meclisimizin kuruluşu, memleketimizin başında gezen kara bulutları dağıtan bir göz aydınlığı ve cumhuriyetimizin ilanına giden yolda en büyük gücümüz, ilham kaynağımız olmuştur.

Bir memleketin kaderini değiştiren bu tarihi dönüm noktasının, o memleketin istikbali olan çocuklara bayram olarak armağan edilmesi, Türk Milleti’nin evlatlarına verdiği değerin en kıymetli referansıdır. Bir süredir hayatı sığdırdığımız evlerimize bugün bayram coşkusunu, çocuklarımızın sevincini, heyecanını sığdırıyoruz. En umutsuz günlerimizde bile gönlümüzü bayram yerine çeviren bu mutlu günün mimarı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onun kahraman silah arkadaşlarını şükranla, rahmetle anıyorum.

Demokratik Sol Parti Ailesi adına; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Nice bayramlara ve nice yüz yıllara sevgi, sağlık, barış ve dostlukla…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!