esnaf-ziyareti-sariyer-merkez

CHP Sarıyer’den esnaf ziyareti

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, 23 Haziran’da tekrarlanan İBB başkanlık seçiminin 2. yıldönümünde ilçe örgütü Sarıyer Merkez’de esnaf ziyaretinde bulundu.

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, 23 Haziran İBB seçim 2. yıldönümünde Sarıyer Merkez’deki esnafla bir araya geldi. Özellikle pandemi döneminde ekonomik olarak zorluklar yaşayan esnafın dertlerini dinleyerek çözüm önerilerine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2 yıl önce kazandıkları seçim zaferinin ardından Sarıyer’de vatandaşların taleplerine kolayca cevap verilen konular hakkında da bilgilendirmede bulunuldu.

Esnaftan sıcak ve samimi karşılama

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca Sarıyer Merkez’de yapılan ziyaretlere esnaf büyük ilgi gösterdi. Oldukça samimi ve renkli görüntülerin yaşandığı ziyaretlerde esnaf Cumhuriyet Halk Partilileri ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i çok sıcak karşıladı. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyaretlere Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcısı Nadir Günday, CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, CHP PM Üyesi Ayşe Eser Danışoğlu, CHP İstanbul 36. Dönem İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş, CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Sunay Sevinç, CHP Sarıyer Belediye Meclis üyeleri, CHP Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri, CHP Sarıyer ilçe yönetim kurulu üyeleri yer aldı. Sarıyer Merkez Mahallesi’nde esnafın kapısını çalan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç CHP Sarıyer İlçe Örgütü sorunları ve talepleri de dinledi. Sarıyerlilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Şükrü Genç, esnafa bol ve bereketli kazançlar diledi. SAGEM’e de ziyarette bulunan Genç, SAGEM’deki eğitimcilerden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Renkli dakikalar yaşandı

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile sokaktaki tartısıyla insanları tartan yaşlı kadın arasında renkli bir sohbet geçti. Başkan Genç’in tartılmadan önce “Beni az tartarsa daha fazla para veririm” cümlesi herkese tebessüm ettirdi. Sarıyer Merkez’deki esnaf ziyareti programını Sarıyer Gazetesi ekibinden Haber Müdürü Rukiye Ay, Muhabirleri Gizem Doğan ve Banu Kahriman yakından takip etti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!