degisim-partisi-sariyer-kongre

TDP Sarıyer’de kongre heyecanı

Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Değişim Partisi Sarıyer İlçe Teşkilatı’nda yaşanan kongre heyecanında, TDP Sarıyer Kurucu İlçe Başkanı Murat Kemer, delegelerin oylarıyla TDP Sarıyer İlçe Başkanı seçildi.

Faaliyet raporunun okunması ve kabul edilmesiyle başlayan kongrede, TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “İstanbul genelinde yapılmaya başlanan kongreler tüm hızıyla devam ediyor. Bunlardan biri de İstanbul’un gözbebeği olan Sarıyer’de. İlçe başkanlığımıza 3. gelişim ve her seferinde de teşkilatımız yaptıklarıyla adeta göz kamaştırıyor. Çünkü çok güçlü bir ilçe başkanımız ve fedakar teşkilatımız var. İçerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle kongrelerimizi sınırlı sayıda ve sürede yapmak durumunda kaldık. Fakat inanıyorum ki Murat Kemer Başkanımızın elinde yüzlerce yeni üye formu bulunuyor. Kongre sürecinden sonra bu formları işleme alacağız. Yıl sonuna kadar da çok yoğun bir şekilde üye çalışması yapacağız.”

“ÇALIŞMALARIMIZ SARIYER’E UMUT OLACAK”

TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer şöyle konuştu; “Gerçekleştirdiğimiz 1. olağan kongremiz ülkemize, milletimize, İstanbul’a, Sarıyer’e ve partimize hayırlar getirmesini diliyorum. Yapacağımız çalışmalar Sarıyer için umut olacak. Görevimizi en iyi şekilde yapacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

KONGREYE YOĞUN KATILIM OLDU

TDP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen 1. Olağan Kongreye; TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, TDP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit, TDP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Özarslan Çavdar, TDP Bakırköy İlçe Başkanı Murat Şarkbay, TDP Bahçelievler İlçe Başkanı Ferhat İşçimen, TDP Eyüp İlçe Başkanı Bayram Doğan, TDP Bağcılar İlçe Başkanı Yusuf Tolga İpekel, TDP Çekmeköy İlçe Başkanı Yusuf Pınarlı, TDP İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmetcan Mahmut Demir, TDP Sarıyer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ufuk Kurum, TDP İstanbul il ve ilçe yöneticileri, delegeler ile partililer katıldı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Sarıyer Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, kayıt olmak tamamen ücretsiz ve hızlı!